O kadar yetenekli ki, elinizden bırakmak istemeyeceksiniz. O kadar ince ve hafif ki, bırakmanız gerekmeyecek. iPad Air 2’de ilk fark edeceğiniz şey, inanılmayacak kadar ince ve hafif olması. Kendisi, yalnızca 6,1 milimetre inceliğiyle şimdiye kadarki en ince iPad’imiz. Üstelik şimdi bir önceki iPad’den, yani 469 gramdan da hafif. Onu tek elinizde tutmanız ve her yere yanınızda götürmeniz şimdi daha da kolay. 

Sağlam olmasının sebebi alüminyum. İnce olmasının sebebi marifet.

Dört yıl önce kullanıma sunulduğunda, ilk iPad incelik ve hafiflik konusunda standardı belirlemişti. iPad, o günden bu yana daha da inceldi ve hafifledi. iPad Air 2, dayanıklı alüminyum unibody kasası sayesinde incelik için güçten ödün vermiyor. Elinizde tuttuğunuz ilk andan itibaren ne kadar dayanıklı ve sağlam olduğunu hissediyorsunuz.

Sadece daha ince bir ekran değil. Daha iyi bir ekran.

Önceki iPad nesillerinin ekranlarında üç ayrı bileşen kullanılıyordu. iPad Air 2 her şeyi değiştirdi ve bu üç bileşen tek bir katmanda birleştirildi. Böylelikle, hem katmanlar arasındaki boşluklar hem de bu boşlukların neden olduğu iç yansıma ortadan kalktı. Sonuç? Şimdi daha canlı renklere, daha fazla kontrasta, daha net ve daha parlak görüntülere sahipsiniz.

İçerikleriniz, parmağınızın ucunda.

LCD katmanı şimdi gözlerinize (ve parmaklarınıza) daha yakın olduğu için, ekrana dokunduğunuzda kelimenin tam anlamıyla içeriklere dokunmuş gibi hissedeceksiniz. Ve ekranın duyarlılığı artırıldığı için, parmaklarınızla hızlı hareketler yaptığınızda, ekran parmaklarınızı daha da doğru bir şekilde takip edecek. Yani ister oyun oynayın ister internette gezinin veya fotoğraflarınızı ve videolarınızı görüntüleyin, yaptığınız her şey daha etkileyici ve sürükleyici hale gelecek.Tabletler arasında en düşük yansıtma oranı.
iPad Air 2, özel olarak tasarlanmış bir yansıma önleyici kaplamaya sahip. Bu kaplama, yansımayı %56 oranında azaltarak iPad Air 2’nin dünyanın en düşük yansıtma oranına sahip tableti olmasını sağlıyor. Böylece ofiste, sınıfta, açık havada, kısacası hemen hemen her ortamda her şey çok daha net ve daha okunaklı hale geliyor. 

 

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates